Ako zmeniť mód na detských smart hodiniek

list In: Návody On: comment Comment: 0 favorite Hit: 1558

Detské hodinky od Karionu ponúkajú veľa funkcií a dokonca aj 2 módy. Teraz Vám ukážeme aké sú to módy.

Detské hodinky rady E a H odporúčame pre deti od 1.ročníka, pretože sú väčšie, ťažšie ako iné detské hodinky a hlavne plné rôznych aplikácií a funkcií podobne ako mobilný telefón ako napríklad obchod Google Play a internetový prehľadávač Google Chrome. Niektorí rodičia nechcú, aby mali deti k dispozícii interner a mohli si sťahovať aplikácie a zároveň taktiež nechcú strácať čas nastavovaním toho čo deti môžu alebo nemôžu cez Family Link. Preto sú k dispozícii 2 módy. Jeden je detský mód a druhý je dospelácky mód. Štandardne sú hodinky v dospeláckom móde. Za 10 sekúnd máte zmenený mód na detský a 100% istotu, že dieťa nebude prezerať nevhodný obsah na internete.

Rozdiel je v tom, že detský mód neobsahuje práve obchod Google Play a Google Chrome. Zostanú iba základné funkcie ako napríklad počúvanie hudby a prezeranie videí a rozprávok z interného úložiska alebo SD karty, telefonovanie a lokalizácia s odposluchom.

 

Ako zmeniť mód?

- zobuďte hodinky stlačením bočného tlačidla
- pohybom prsta sprava doľava na obrazovke prejdite do menu
- kliknite na tlačidlo Vytočiť
- zadajte na klávesnici *#8888*#
- vyberte si požadovaný mód
- kliknite na tlačidlo OK

- Hotovo :-)

 

Video návod

 

Vasárnap Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat January February March April May June July August September October November December

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Vagy Reset password